СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Громадянина України Євгенія Панова і ще 21 особу, що містяться в СІЗО Сімферополя, з'їдають клопи. Фото опублікував колишній політв'язень Геннадій Афанасьєв.

— Панов Євген, один із українських диверсантів, за версією слідства, зараз знаходиться в СІЗО 1 м.Сімферополя. Його і ще 21 особу в камері 102 з'їдають живцем клопи. Це фото однієї з рук Панова Є. В таких же укусах все його тіло.

Нагадаємо, 10 серпня 2016 року ФСБ РФ розповсюдила заяву про запобігання терористичних актів у Криму, нібито підготовлених Головним управлінням розвідки Міноборони України. Зокрема, у російській спецслужбі заявили про виявлення в районі міста Армянська групи диверсантів, при затриманні яких загинув співробітник ФСБ Росії.

11 серпня в інтернеті з'явився відеозапис допиту українського громадянина Євгенія Панова, якого ФСБ звинувачує в підготовці терористичних атак в анексованому Криму. У ролику Панов визнається в підготовці диверсії та повідомляє, що ця операція була спланована Головним управлінням розвідки Міноборони України.

Достовірність зізнань затриманого залишається під питанням через відсутність у нього адвоката. Правозахисники вважають, що Панов, швидше за все, був підданий тортурам.

У Головному управлінні розвідки (ГУР) Міністерства оборони України звинувачення російської ФСБ назвали фейком.

Президент України Петро Порошенко в офіційній заяві назвав звинувачення російською стороною України в тероризмі в окупованому Криму безглуздими і цинічними.

ФОТО: інтернет

QHA