БЕРЛІН (QHA) -

У 2017 році лауреатами німецько-французької премії з прав людини і верховенства права стали 15 осіб, серед них — українець Павло Лисянський.

— Присудженням німецько-французької премії з прав людини і верховенства права у цьому році 15 правозахисникам з усього світу обидві наші країни посилають чіткий сигнал універсальності прав людини, — йдеться у спільній заяві міністрів закордонних справ ФРН Зігмара Габріеля і Франції Жан-Іва ле Дріана.

Дипломати підкреслили, що поважають і підтримують правозахисників, які борються за права людини в усьому світі.

Премію отримали українець Павло Лисянський (керівник «Східної правозахисної групи»), громадяни Бангладеш, Беніну, Болівії, Венесуели, Єгипту, Кувейту, Македонії, Непалу, Нігерії, Росії, Туреччини, Філіппін, Шрі-Ланки, Еквадору.

Премія приурочена до Міжнародного дня прав людини, який відзначається 10 грудня.

Премії будуть вручені правозахисникам у їхніх країнах послами Німеччини та Франції.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що політв'язня Кремля Марлена Асанова номінували на "Волонтерську премію — 2017", організатором якої виступає "євромайдан SOS".

Відзначається, що "премія покликана привернути увагу і популяризувати надзвичайну роботу та гідні вчинки звичайних людей, а також продемонструвати суспільству, що таких людей у ​​нас дійсно багато і кожному під силу змінити світ на краще".

Джерело: Укрінформ

QHA