СІМФЕРОПОЛЬ / АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Надалі організація не зможе оплачувати оренду приміщення, і їй доведеться призупинити роботу і перейти на окремі заходи, повідомляє засновник Центру Леонід Кузьмін.

— Це наше перше звернення до депутатів. Там є певна кількість депутатів, обраних від Криму в першу чергу звернення направлено до них. У нас зараз дуже складне матеріальне становище. Надалі ми не зможемо оплачувати оренду приміщення, і доведеться призупинити нашу роботу, перейти на тимчасові заходи як ми працювали до того, як у нас з'явився офіс.

Також Кузьмін міркує про те, які дії допомогли б кримчанам на території окупованого півострова.

Я думаю, сьогодні необхідно працювати з кримчанами. Розробляти соціальні та гуманітарні програми, які стосуватимуться реінтеграції не самого півострова, а жителів. Можна запустити програму «Україна очима кримчан», коли групи простих жителів Криму зможуть виїздити на екскурсії в культурні місця, щоб бачити: те, що говорять по російському телебаченню, неправда.

Як повідомляло QHA, вранці 12 січня співробітники Федеральної служби безпеки Росії затримали члена УКЦ Андрія Виноградова в окупованому Криму.

ФОТО: інтернет

QHA