СІМФЕРОПОЛЬ/АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Український культурний центр в анексованому Росією Криму призупинив свою діяльність на літній період, повідомив активіст центру Леонід Кузьмін.

Інформацію підтвердила активістка центру Олена Попова у Facebook — вона написала, що організація виїхала зі свого офісу на вулиці Турецькій у Сімферополі.

Там було дуже затишно, іноді відверто холодно, але завжди весело. Ми працювали над програмою роботи УКЦ, в'язали, вишивали, розмовляли українською мовою. Ганяли чаї і не тільки. Слухали музику. Виховували себе. І ще багато чого... УКЦ не припиняє своєї діяльності, ми шукаємо нові форми та формати існування, написала вона.

Нагадаємо, Український культурний центр в окупованому Росією Криму на початку січня цього року звернувся до депутатів Верховної Ради з проханням надати фінансову допомогу у збереженні української культури і мови на окупованому півострові.

Активістів не раз викликали на допити до ФСБ, зокрема як свідків у сфабрикованій справі про екстремізм щодо одного з організаторів Українського культурного центру у Криму Вельдара Шукурджиєва.

ФОТО: Facebook Леоніда Кузьміна

QHA