КИЇВ (QHA) -

Досить відомий композитор і шоумен Володимир Бистряков в інтерв'ю Дмитру Гордону висловив думку, що окупований Крим не був захоплений Росією, а війну на Донбасі і взагалі розпочала Україна, влаштувавши «бомбардування» Луганська.

Бистряков вважає, що Крим до 1954 року був російським, а 2014 року там нібито провели референдум, «щоб повернутися назад», при цьому він зазначив, що «ніяких автоматів там не було».

— Ви знаєте, як Кучма виграв другі вибори? Він обклеїв весь Крим листівками, в яких було написано, що другою державною мовою в Україні буде російська. Там люди всі за Росію. Вони російськомовні і ніколи не розуміли українізацію. Крим у нас був автономною республікою і там законно провели референдум. І ніяких автоматів там не було, — заявив Бистряков.

На питання, чи потрібні Крим і Донбас у складі України, Бистряков відповів, що йому все одно.

Крім того, він заявив, що війну на Донбасі нібито розпочала Україна, влаштувавши «бомбардування» Луганська, а «Майдан був зрежисований».

Нагадаємо, Росія окупувала Крим у лютому-березні 2014 року, назвавши сфальсифікований референдум з приводу приєднання півострова до РФ «вільним волевиявленням кримчан». Верховна Рада України визнала днем ​​початку окупації 20 лютого 2014 року.

ФОТО: інтернет

QHA