СТАМБУЛ (QHA) -

У зв'язку з відходом з поста Генерального консула України в Туреччині Василь Боднар попрощався з представниками Товариства культури та взаємодопомоги кримських татар у Стамбулі.

Серед представників кримськотатарського народу були голова стамбульського філії Товариства Джелял Ічтен, другий голова Меліх Джислім, член ради директорів Ергун Севімсой, Сехер Тюреді та Мустафа Озгірай.

Звичайно ж, серед основних тем обговорення були відносин і співробітництво Туреччини та України, взаємини української та турецької діаспори, процес входження України до складу Європейського Союзу і нинішня ситуація в Україні:

— Ми прощаємося з Василем Боднарем, який побудував прекрасний діалог з нами за час своєї роботи на посаді консула. З надією на повторну зустріч у Стамбулі, ми бажаємо Василю Мироновичу удачі на його новій посаді, — йдеться в повідомленні Товариства за підсумками зустрічі з українським консулом.

Планується, що Генеральний консул України покине Туреччину вже 10 січня.

Боднар Василь Миронович народився 20 вересня 1976 року у Тернопільській області.

У 1998 році закінчив факультет міжнародних відносин Львівського національного університету, у 2003 році — юридичний факультет цього ж вузу. У 1999 р пройшов навчальний курс з питань європейської інтеграції в нідерландському інституті міжнародних відносин «Клінгендаль».

Свого часу займав такі посади як третій секретар відділу Балканських країн МЗС України, в.о. начальника відділу Туреччини та Південного Кавказу МЗС України, радника Посольства України в Республіці Польща, радника-посланника посольства України в Турецькій Республіці, а з травня 2015 року обіймав посаду Генерального консула України в Туреччині.

ФОТО: інтернет

QHA