КИЇВ (QHA) -

Українські телеканали практично не висвітлюють тему окупованих Криму і Донбасу. Про це повідомила перший заступник міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова в рамках круглого столу «Стратегія повернення тимчасово окупованих територій Донбасу», передає кореспондент QHA.

— Нещодавно Нацрада з питань телебачення і радіомовлення повідомила результати свого моніторингу за 10 українськими телеканалами. Був визначений середній показник того, наскільки активно вони висвітлюють тему Криму і Донбасу. Дані виявилися набагато меншими, ніж ми очікували. Серед цих каналів з висвітлення теми Донбасу цей показник склав 8,4%, а по Криму — 2,2%, — розповіла Джапарова.

Вона зазначила, що з наступного року планується проведення системного моніторингу, який охопить не тільки телеканали, але й основні інтернет-медіаресурси.

Раніше QHA повідомляло, що в Україні розробляють програму, яка дозволить залучити дітей та молодь з окупованих Росією територій до участі в спортивних змаганнях, що проводяться на підконтрольній Україні території.

QHA