НЬЮ-ЙОРК (QHA) -

Українські правозахисники провели в Будинку конференцій ООН у Нью-Йорку брифінг, на якому розповіли про погіршення ситуації з правами людини в окупованому Росією Криму.

Про це повідомляє Кримська правозахисна група.

Окремо правозахисники відзначили збільшення політично мотивованих переслідувань, незаконних методів розслідувань, тортури і психологічний тиск, мілітаризацію півострова.

Крім того, українська сторона розповіла, що зараз проходить незаконний призов українських громадян на службу в російську армію.

Також віце-прем'єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе розповіла про українського активіста Володимира Балуха, якого переслідують окупанти за його патріотизм.

Нагадаємо, раніше була представлена ​​доповідь Управління Верховного комісара ООН з прав людини (УВКПЛ) «Ситуація з дотриманням прав людини в тимчасово окупованих Автономній Республіці Крим та місті Севастополі (Україна)», яка продемонструвала світові, що у глобальному контексті «питання Криму» продовжує залишатися під наглядом ключових міжнародних організацій, в тому числі ООН.

QHA