КИЇВ (QHA) -

Найбільші українські мобільні оператори — «Київстар», «Vodafone Україна» і «Lifecell» оголосили, що сьогодні починають блокувати російські інтернет-ресурси, що потрапили до списку санкцій.

У Twitter множаться скріншоти, що підтверджують, що блокування вже працює. Судячи з них, мобільні додатки відкриваються, але їх контент не оновлюється.

Нагадаємо, 15 травня президент України Петро Порошенко своїм указом ввів у дію рішення РНБО від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» щодо низки російських компаній. Згідно з указом, терміном на три роки мають бути заблоковані активи російських сайтів «ВКонтакте», «Однокласники», «Мейл.ру» і «Яндекс», а інтернет-провайдерам — заборонено надавати доступ до вказаних ресурсів.

Північноатлантичний альянс (НАТО) сьогодні заявив, що аргументи українського уряду про внесення до списку санкційних російських інтернет-ресурсів з метою національної безпеки достатні, а Генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд назвав дане рішення порушенням свободи слова.

ФОТО: інтернет

QHA