КИЇВ (QHA) -

Минулий рік порадував розбалуваного голівудськими блокбастерами українського глядача вітчизняними якісними кіноновинками, починаючи від анімаційного мультфільму «Микита Кожум'яка», і закінчуючи зворушливою драмою «Моя бабуся Фані Каплан». 2017 року ця тенденція не просто обіцяє продовжитися, але і значно розширитися — на великих екранах очікується близько 40 вітчизняних прем'єр. Інформаційне агентство QHA знайомить читачів із найцікавішими новинками, які вони зможуть побачити у кінотеатрах країни.

«Інфоголік» Валентина Шпакова і Владислава Климчука

Прем'єра 2 березня

Українські кіномани вже можуть ознайомитися зі спільною роботою студії «Мамахохотала» і телеканалу «НЛО TV».

Головний герой «Інфоголіка» — інвест-менеджер Максим, який у прямому сенсі залежить від новин. За їхнім читанням він повністю забуває про своїх друзів і сім'ю. Однак в якийсь момент всі прочитані Максимом новини починають відбуватися з ним у реальності, і тепер його головне завдання — за будь-яку ціну розібратися з цією проблемою.

«Маріуполіс» Мантаса Кведаравічюса

Прем'єра: березень

Фільм литовського режисера Мантаса Кведаравічюса «Маріуполіс» неодноразово демонструвався на різних фестивалях, проте у прокаті стрічка про життя прифронтового Маріуполя ще не була.

Даний фільм розповідь про звичайних жителів міста, які продовжують жити своїм буденним життям навіть на тлі антитерористичної операції на Донбасі.

Участь у створенні фільму, крім України, брали Литва, Німеччина і Франція.

«DZIDZIO Контрабас» Любомира Левицького

Прем'єра: весна

Любомир Левицький представить глядачам сімейну комедію, головну роль у якій зіграв Михайло «Дзідзьо» Хома. Незважаючи на те, що прем'єра фільму чекає на нас вже у найближчі місяці, досі нічого не відомо про сюжет картини  він стане справжнім сюрпризом.

«Мир вашому дому» Володимира Лерта

Прем'єра: весна

Драма «Мир вашому дому» розповідає про бідного молочника Тев'є, який живе у єврейському селі. У нього є п'ять дочок, яких він хоче вдало віддати заміж, тож звертається по допомогу до свахи. Однак дочки хочуть самі вирішувати свою долю.

Режисер Володимир Лерт уже відомий українським глядачам за фільмами «Відторгнення» та «Ніч Святого Валентина».

«Давай, танцюй!» Олександра Березаня

Прем'єра 4 травня

Як заявляють творці, фільм «Давай, танцюй!»  це суміш різних жанрів. Тут можна побачити курйозні або драматичні моменти, любовні сцени і екшн, і, звісно, танці. Сюжет розвивається навколо молодого хлопця Микити, який заради того, щоб врятувати свого брата від інвалідності, щоб зібрати необхідні кошти на операцію, повинен виграти танцювальний турнір «Давай, танцюй!».

Кінокартина буде реалізована у двох варіантах як повнометражний фільм тривалістю 110 хв, і як чотирисерійний серіал тривалістю 180 хвилин.

«Поліна» Оліаса Барко

Прем'єра: 25 травня

Сімейна фентезі-казка розповідає про 11-річну дівчинку Поліну. Вона потрапляє до чарівного світу, де повинна дізнатися правду про свою сім'ю, а для цього зустрітися із безліччю фантастичних героїв і пережити справжні пригоди.

Фільм Барко є кінопродукцією України, Бельгії та Франції. У ньому знялися Джамала і Василь Вірастюк, а оператором-постановником виступив Тьєррі Арбогаст, який знімав такі відомі фільми, як «П'ятий елемент», «Люсі» і «Леона».

«Люксембург» Мирослава Слабошпицького

Прем'єра: травень

Фільм «Люксембург» розповідає про людей, які працюють у Чорнобильській зоні в умовах ядерної зими. Тридцятикиілометрова зона відчуження по праву може вважатися окремою державою всі її жителі ще живуть за окремими правилами, мають свої закони, яких заради своєї і чужої безпеки зобов'язані дотримуватися. Звідси і, на перший погляд, незвичайна назва картини територія якої дорівнює території Герцогства Люксембург, такої ж невеликого держави, як і Чорнобиль.

Крім України, фільм також транслюватиметься у Чехії, Словаччині, країнах колишньої Югославії та Греції. Переговори з дистриб'юторами з США і Франції тривають.

«Червоний» Зази Буадзе

Прем'єра: 24 серпня

Даний історичний фільм був знятий Зазою Буадзе за романом Андрія Кокотюхи. Він розповідає про двох українців, повстанця Данила Червоного і радянського льотчика Віктора Гурова, які опинилися в одному таборі. Червоний — із заходу, Гуров — зі сходу. Вони обидва воювали за різні ідеали, однак їх об'єднала любов до своєї Батьківщини. Удвох герої протистоять начальнику табору майору Абрамову, ватажку злодіїв Колі Тайзі і навіть намагаються підняти повстання у таборі.

Фільм став результатом спільної роботи компаній «ІнсайтМедіа» продюсерського центру (Київ), ЗАТ «Одеська кіностудія» (Одеса) та кінокомпанії «ARTBOX» (Вільнюс, Литва).

«Припутні» Аркадія Непиталюка

Прем'єра: 28 вересня

У невеликому містечку Ніжині провінційний таксист Юра зустрічає молоду дівчину Світлану та її матів, які за великі гроші просять відвести їх до села Припутні. Однак через неймовірний збіг обставин Юра змушений залишитися в селі на невизначений термін. У свою чергу, дві жінки не знають нічого про Юрині пригоди  вони зайняті конфліктом між собою, який розкриває багато секретів між ними.

ФОТО: інтернет

QHA