КИЇВ (QHA) -

У тижневому ефірі великих інформаційно-розважальних каналів України тема Криму займає лише 0,1%. Про це на прес-конференції повідомив член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський.

Моніторинг, який проводили чиновники, показав, що у сумі у 1008 проаналізованих годин ефірів шести великих телеканалів країни, темам окупованих територій на Сході України і в Криму телевізійники приділили 168 годин, що становить не більше 10%

— З одного боку ми знаємо, що не маємо права втручатися в політику каналів і радіо. З іншого, бачимо, що висвітлення тем Криму і Донбасу актуально не відповідає подіям в країні. Інформації має бути більше, — зазначив Костинський.

Більшу частину інформації про російську агресію і анексію Криму займають новини і статистика. Серед кримських тем, яким телевізійники приділили найбільше уваги — політв'язні і життя кримчан в умовах окупації.

Чиновники розповіли, що будуть продовжувати моніторинг і наступними будуть аналізувати інформаційні канали України.

Раніше QHA повідомляло, що Нацрада з питань телебачення і радіомовлення України назвала п'ять українських телеканалів, які перемогли у конкурсі на мовлення в окупованому Криму.

QHA