АНТАЛЬЯ (QHA) -

В рамках організованого Посольством України у Туреччині та організацією «Українська родина» культурно-освітнього проекту українські діти воїнів АТО знайомляться з турецькою культурою в туристичному місті Анталья.

Проект називається «Творча майстерня» і зібрав він під своїм дахом 12 дітей віком від 10 до 16 років.

З 10 по 21 червня для дітей організовані різні майстер-класи, екскурсії та мистецькі заходи, спрямовані не тільки на відпочинок дітей, а й на їхнє знайомство з Туреччиною. «Творча майстерня» — деяким чином і проект психологічної підтримки. Наприклад, знайшовся час і для мотиваційної бесіди з психологом і політологом Олексієм Арестовичем.

— Ми докладаємо всіх зусиль, щоб віддячити цим дітям, чиї батьки віддали життя заради захисту нашої Батьківщини. Тому ми також вдячні і всім нашим спонсорам, які допомогли нам в організації проекту, зазначила голова «Української родини» Віта Михайлова.

Гроші на утримання дітей у Туреччині були зібрані завдяки громадянській ініціативі співробітників посольства, небайдужих громадян і спонсорів.

Нагадаємо, що протягом кількох років також діє програма з підтримки членів сімей українських військових, які постраждали в зоні АТО. Програма, за якою Туреччину вже відвідало понад 300 сімей, організована за сприяння Міністерства закордонних справ Туреччини, Посольства України у Турецькій Республіці та Посольства Туреччини в Україні.

ФОТО: Посольство України у Туреччині

QHA