КИЇВ (QHA) -

2018 року українське мовлення на територію окупованого Криму здійснюватиметься з двох веж — Чонгарської і Чаплинської. Про це повідом член Нацради України з телерадіомовлення Сергій Костинський на своїй сторінці у Facebook.

— Сигнал з Чаплинської вежі охопить Чаплинський, Каланчацький райони Херсонської області і Красноперекопський район АР Крим, написав він.

Костинський заявив, що до першої половини 2018 року планується збільшити висоту вежі в Чаплинці (Херсонська область) з 92 метрів до 133, а також створити додатковий цифровий мультиплекс «з метою організації потужного мовлення в напрямку Армянська і Красноперекопська перших 5 українських телеканалів».

Нагадаємо, 7 грудня Верховна Рада схвалила у 2-у читанні законопроект № 6565, який дозволяє замість ліцензування видавати тимчасові дозволи на мовлення для теле- і радіокомпаній у Донецькій, Луганській і Херсонській областях. Сергій Костинський повідомив, що тепер, замість проведення конкурсів, автоматично надається дозвіл на мовлення в Генічеську, Чонгарі, Чаплинці та Каланчаку з метою мовлення на територію Криму.

QHA