КИЇВ (QHA) -

Державна прикордонна служба України (ДПСУ) заборонила в'їзд до країни близько 1,5 тис. іноземців через відвідування ними окупованого Криму. Про це повідомили у прес-центрі ДПСУ.

— Державна прикордонна служба продовжує системно вживати заходи щодо виявлення та притягнення до відповідальності осіб, які відвідували тимчасово окуповану територію АР Крим усупереч встановленому порядку. Тільки з початку року вже виявлено понад 30 таких осіб, — йдеться у повідомленні.

У прес-центрі зазначили, що 12 січня в аеропорту «Київ» затримали громадянку Росії, яка прилетіла в Україну з Мінська. Під час прикордонного контролю виявилося, що жінка незаконно відвідувала окупований півострів. Їй заборонили в'їзд до України на три роки.

— Протягом 2017 року складено майже 2,3 тис. адмінпротоколів за ст. 204-2 КУпАП за порушення порядку в'їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї. Крім того, прийнято майже 1500 рішень про заборону в'їзду в Україну іноземних громадян за такі порушення, серед яких більше сотні артистів і діячів культури.

QHA повідомляло, що 20 грудня в аеропорту Запоріжжя росіянин, якому заборонений в'їзд до України на 5 років, намагався порізати собі вени на руках. Коли йому ставили позначку про заборону в'їзду, росіянин вихопив з ручної поклажі складаний ніж та спробував порізати собі руки.

QHA