ВАТИКАН (QHA) -

Папа Римський Франциск у своєму пасхальному посланні згадав про Україну в числі країн, які страждають від військових конфліктів, повідомляє Радіо Ватикан.

— Хай допоможе Добрий Пастир Україні, досі охопленій кривавим конфліктом, знайти згоду; нехай супроводжує Він починанням, покликаним полегшити трагічне становище тих, хто страждає від його наслідків, — йдеться в посланні понтифіка.

Також Папа Римський згадав про Сирію, країни Близького Сходу, Південний Судан, Сомалі та Демократичну Республіку Конго, в яких тривають конфлікти з різних причин.

— У складних і часом драматичних ситуаціях народів нехай Воскреслий Господь направляє кроки тих, хто прагне до справедливості та миру; нехай лідерам держав Він дарує мужність запобігти поширенню конфліктів і припинити торгівлю зброєю.

Повідомляється, що перед оголошенням послання Папа Римський очолив месу на площі Святого Петра. Євангеліє читали латинською і грецькою мовами.

Як повідомляло QHA, президент Петро Порошенко привітав український народ з Великоднем, згадавши про загиблих героїв, а також про тих, хто і сьогодні продовжує захищати Україну.

QHA