КИЇВ (QHA) -

Україна потребує політиків, для яких незалежність і демократія є життєвими цінностями, заради яких вони готові жертвувати усім, навіть своїм життям, — таких, яким був В'ячеслав Чорновіл.

Про це написав глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров на своїй сторінці у Facebook.

— Виступаючи сьогодні на мітингу, який відбувся у Києві в пам'ять про В'ячеслава Чорновіла, я сказав, що на нинішньому етапі своєї історії Україна вкрай потребує політиків, для яких незалежна Україна і демократія є життєвими цінностями, заради яких вони готові жертвувати усім, навіть своїм життям, — написав він.

Чубаров нагадав позицію Чорновіла, "яка полягала у тому, що кримська автономія має право на існування лише у тому випадку, якщо вона є автономією кримськотатарського народу — корінного народу півострова".

— Вічна пам'ять В'ячеславу Чорновілу! Слава Україні! — написав він.

Раніше президент України Петро Порошенко звернувся до українського народу з нагоди 80-річчя від дня народження видатного політичного і державного діяча, правозахисника, Героя України В'ячеслава Чорновола.

Нагадаємо, сьогодні, 24 грудня, виповнюється 80 років від дня народження В'ячеслава Чорновола. До цієї дати редакція QHA підготувала матеріал про долю великого українця.

QHA