КИЇВ (QHA) -

З прийдешніми зимовими святами на всіх ділянках кордону України співробітники Державної прикордонної служби перейшли на посилений режим роботи.

Про це повідомляє прес-служба ДПС.

Для цього, зокрема, було в рази збільшено кількість прикордонних нарядів. До перевірок і оглядів залучені службові собаки, а також використовуються усі можливі технічні засоби.

ДПС у межах своєї компетенції також ініціювала ряд заходів щодо взаємодії з Національною поліцією та органами місцевого самоврядування.

Відзначається, що особлива увага приділяється КПВВ на лінії розмежування у зоні АТО:

— Проводяться заходи щодо посилення протидії терористичній діяльності бойовиків, а підрозділи ДПС приведені у готовність до відбиття їх можливих раптових нападів. Для реагування на такі епізоди здійснюється цілодобовий моніторинг оперативної ситуації, а особовий склад підрозділів, який виконує завдання у зоні проведення АТО, забезпечений усім необхідним.

На зимові свята усі КПВВ на адмінкордоні з окупованим Кримом і в районі проведення АТО будуть працювати в штатному режимі. Обмеження може бути застосоване лише у разі загострення ситуації і загрози життю людей.

Раніше повідомлялося, що прикордонне управління ФСБ Росії по республіці Крим і ТОВ «Виробничо-монтажний центр «Старт-7» (Зарічний, Пензенська область) уклали контракт на будівництво 50-кілометрового загородження на «кордоні» Кримського півострова з Україною, йдеться у матеріалах на сайті держзакупівель.

QHA