КИЇВ (QHA) -

Міністерство інфраструктури України має намір вимагати від Росії відшкодування збитків, які несуть українські порти в Азовському морі через будівництво Керченського мосту. Про це 1 серпня заявив заступник міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк, сказано на сайті відомства.

— Цю проблему ми зараз вирішуємо спільно з Міністерством закордонних справ, Радою національної безпеки і оборони. Це глобальний, політичний і складне питання, але ми його обов'язково вирішимо, запевнив він.

Як зазначив Лавренюк, проблеми перекриття Керченського каналу і введення обмежень для руху суден виділені Міністерством юстиції в окремий позов проти Російської Федерації.

— Зараз готується позов і рахуються збитки засобів, недоотриманих маріупольським і бердянським торговими портами, повідомив він.

Нагадаємо, на початку травня прокуратура Автономної республіки Крим порушила кримінальну провадження за фактом порушення екологічної безпеки при будівництві Керченського мосту між територією Росії і анексованим нею Кримом.

ФОТО: інтернет

QHA