КИЇВ (QHA) -

Україна перебуває на одному рівні з Росією за показниками боротьби з корупцією та результатами реформування. Про це повідомив член правління міжнародної некомерційної правозахисної організації Human Rights First Брайан Дулі під час прес-конференції, яка проходила у Києві 11 грудня, передає кореспондент QHA.

— Проект світової юстиції The World Juistice надав Україні 78 позицію, а в Росії 96 із 113 країн, де проводилося дослідження. Public Integrity 2017 року дав Україні 68 місце, а Росії 72 зі 109 країн. Індекс управління у світі від Світового банку 2017 року поставив Україну на те ж саме місце, що й Росію, а індекс сприйняття корупції Transparency International поставив Україну разом із Росією на 131 місце серед 176 країн світу, розповів Дулі.

За його словами, Україні необхідно продемонструвати реальні результати боротьби з корупцією, тим самим «продемонструвати, що вона пориває з минулим».

Раніше QHA повідомляло, що за даними МВФ, Україна неефективно бореться з корупцією, через що щорічно втрачає 2% зростання ВВП.

QHA