ЯКУТСЬК (QHA) -

Учасниць Pussy Riot Марію Альохіну і Ольгу Борисову затримали в Якутську наступного дня після акції на підтримку українського режисера Олега Сенцова біля виправної колонії №1.

Про це повідомляє «Медіазона», посилаючись на саму Альохіну.

Зазначається, що Альохін і Борисову відвезли до відділку поліції за підозрою у скоєнні адміністративного правопорушення — проведення несанкціонованої акції.

6 серпня у російському Якутську активістки вивісили банер з написом «Free Sentsov» на мосту через озеро Сайсари, в семи кілометрах від виправній колонії, в якій відбуває покарання український режисер Олег Сенцов.

Альохіна пояснила цю акцію так: «Справа Сенцова і Кольченка — одне з головних і ключових політичних справ в історії нашої країни».

Нагадаємо, Олег Сенцов разом із Олександром Кольченком був затриманий представниками російських спецслужб у Криму у травні 2014 року звинуваченню в організації терактів на півострові.

У серпні 2015 Північно-Кавказький окружний військовий суд у Ростові-на-Дону засудив Олега Сенцова до 20 років колонії суворого режиму за звинуваченням у терористичній діяльності на території окупованого Криму. Кольченко отримав 10 років колонії. Обидва своєї провини не визнали.

ФОТО: інтернет

QHA