ФЕОДОСІЯ- КЕФЕ (QHA) -

Сьогодні в окупованій Феодосії учасники одиночних пікетів подали апеляційні скарги на рішення судів першої інстанції, які зобов'язали активістів виплатити штрафи в розмірі 10 000 рублів.

Про це повідомляє правозахисна організація "Кримська солідарність".

— Їхні справи розглядалися в суді значно пізніше інших учасників одиночних пікетів, оскільки суд першої інстанції повертав справи в поліцію для доопрацювання. Потім справи повторно передали до суду і учасників одиночних пікетів оштрафували на 10 000 рублів. Раніше близько 60 осіб вже подали апеляційні скарги до Верховного суду Республіки Крим, йдеться у повідомленні.

Раніше директор Human Rights Watch в Україні Таня Купер заявила, що ситуація з правами людини в окупованому Росією Криму продовжує погіршуватися, а будь-які спроби критикувати дії режиму жорстко придушуються.

Як повідомляло QHA, 14 жовтня 2017 року Криму були затримані мінімум 34 людини за участь в одиночних пікетах. Всього в акції протесту проти репресій російських силовиків щодо кримських татар на окупованому півострові взяли участь понад 100 осіб. Люди вийшли на одиночні пікети у Сімферополі, Джанкої, Гвардійському, Білогірську та інших містах окупованого півострова. Всі затримання проходили з порушенням навіть чинного на анексованому півострові російського законодавства.

QHA