СІМФЕРОПОЛЬ/АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Свідок у справі заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза, якого окупанти Криму другий рік утримують в СІЗО за сфабрикованим звинуваченням, подав позов з вимогою відшкодувати йому 1 млн рублів матеріального збитку.

Про це у відеозверненні за результатами 120-го судового засідання повідомив адвокат Микола Полозов.

— У ранковій частині засідання з'явився потерпілий Соловйов, який заявив цивільний позов про відшкодування йому матеріальної шкоди в 1 млн рублів. Суд визнав його цивільним позивачем, а Ахтема Чийгоза цивільним відповідачем.

За словами адвоката, свідок зазначив, що під час подій 26 лютого він надихався газом, потрапив до лікарні, і нібито у нього була зупинка серця.

Полозов додав, що Соловйов так і не зміг підтвердити, що в ході подальшого лікування зазнав матеріальних витрат. Рішення щодо його позову винесуть одночасно з винесенням вироку.

Нагадаємо, Ахтема Чийгоза затримали у січні 2015 року в Криму, звинувативши в організації і участі у масових заворушеннях 26 лютого 2014 року, коли перед будівлею Верховної Ради Криму проходив мітинг на підтримку територіальної цілісності України. Вже більше двох років Чийгоз утримується у СІЗО.

Як повідомляло QHA, троє свідків на засіданні у «справі Чийгоза», яких заслухали 24 травня, розповіли про декілька автобусів проросійських мітингувальників, які здійснювали провокації 26 лютого.

ФОТО: інтернет

QHA