ЗАПОРІЖЖЯ (QHA) -

Основна відмінність роботи профі-центру від стандартних послуг, що надаються центром зайнятості, полягає в тому, що для студентської молоді та випускників вищих навчальних закладів тут будуть проводитися тренінги, лекції, практичні заняття, спрямовані на поліпшення комунікативних навичок.

— Хлопці будуть вчитися правильно складати резюме, освоювати принципи спілкування з потенційними роботодавцями, отримають практичні рекомендації, як необхідно поводитися, щоб отримати бажане місце роботи. Крім цього, ми будемо інформувати студентів про вільні вакансії. Тобто виступимо своєрідним посередником між роботодавцями і вузами, що випускають молодих фахівців, — розповідає Ірина Дудник, директор Запорізького обласного центру зайнятості.

За її словами, сучасний роботодавець хоче бачити молодого фахівця з уже істотним досвідом роботи.

Як розповів ректор Запорізького національного технічного університету Сергій Бєліков, незважаючи на те, що сучасний ринок праці переповнений випускниками-правознавцями, професія юриста залишається у списку найбільш модних і затребуваних. Белікову вторить і директор обласного центру зайнятості:

— На одну вакансію юриста у Запоріжжі претендують 63 людини. Хоча якщо фахівець дійсно того вартий, то, якою б високою не була конкуренція, він зможе знайти роботу з гідною оплатою, — каже Ірина Дудник.

Ілля Ошака вчиться в Запорізькому національному технічному університеті на психолога, проте пов'язувати своє подальше життя з психологією не хоче. Юнак сподівається реалізувати себе в сфері туризму і готельно-ресторанного бізнесу.

— Психологія для мене є вторинною, допоміжною спеціальністю, що допомагає краще зрозуміти оточуючих. Відкриттю профі-центру дуже радий: нарешті-то ми, студенти, будемо знати, як потрібно виглядати і що говорити, щоб бути прийнятим на роботу, — вважає Ілля.

Варто зазначити, що такий профі-центр, орієнтований виключно на студентів і недавніх випускників вузів, для Запоріжжя є дебютним.

ФОТО: інтернет, прес-служба ОЦЗ

QHA