КИЇВ (QHA) -

18 березня у Запоріжжі відбувся флешмоб «Україна — єдина! Крим — це Україна» проти виборів президента РФ в окупованому Криму. Про це повідомляється на сайті Запорізької обласної державної адміністрації.

До акції, яка відбулася на Майдані Героїв, приєдналися громадська організація «Запорозька Рада ветеранів АТО», учасники бойових дій на сході України, громадські активісти та мешканці Запоріжжя.

— Українці повинні згадати своїх славних предків, об'єднатися і показати нашому ворогові, що він нас не злякав. А головнокомандувач України Петро Порошенко — наш законно обраний президент — очолює нашу державу в дуже непрості часи. І ті, хто намагаються сьогодні підірвати авторитет президента, насправді виступають проти України і проти майбутнього нашої держави, — заявив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Учасники флешмобу відзначили, що українці не визнають вибори президента РФ, які проводяться сьогодні в окупованому Криму, і закликали європейську спільноту визнати ці вибори недійсними.

Керівник Запорізького центру татарської культури «Алтин ай» Ряхіма Ахмєдова додала, що Крим — це Україна і кримськотатарський народ завжди буде разом з українцями.

QHA повідомляло, що 18 березня в Одесі біля пам'ятника Дюку де Рішельє відбувся мітинг проти проведення незаконних виборів президента РФ в окупованому Криму. На акцію протесту вийшли близько 30 осіб з плакатами: «Крим повернеться до України», «Путін, досить брехати і воювати», «Злодій, поверни Крим Україні».

Нагадаємо, Путін переніс вибори президента Росії на 18 березня. Цей день вважається днем ​​анексії Криму, коли в РФ підписали так званий договір про входження Республіки Крим і Севастополя до складу Росії.

QHA