ЗАПОРІЖЖЯ (QHA) -

Святкова програма стартувала з учорашнього дня з 12:00. Перед сценою на площі Фестивальній зібралося кілька десятків городян, які із задоволенням слухали і підспівували традиційним різдвяним мотивам. Військовий оркестр Нацгвардії зіграв давно улюблені пісні, які вже навіки асоціюються з козацькою столицею. Наприклад, пісня "Вулиця рідна" з кінофільму "Весна на Зарічній вулиці". Оркестром керував військовий диригент майор Ігор Ромалійський.

Крім цього, запорожці побачили лялькове шоу та виступ хореографічного колективу «Успіх». О 17:00 увазі городян представили мюзикл «Знала б ти колись».

Сьогодні, 15 січня, розважальна програма триває. Театралізовані постановки чергуються із виступами молодіжних груп, які читають реп. А на вечір запланована загальна молитва представників усіх конфесій.

Нагадаємо, святкові заходи, приурочені до новорічно-різдвяних свят, проходять на площі Фестивальній з 19 грудня. На площі можна не тільки побачити виступи танцювальних та вокальних колективів, а й покататися на атракціонах.

Перше фото у тексті — Перший запорізький

QHA