ЗАПОРІЖЖЯ (QHA) -

Під час урочистої частини складання присяги виступили відомі запорізькі барди, солдати строкової служби, а також були продемонстровані виступи бійців Військової служби правопорядку. Хлопці показали присутнім прийоми військово-тактичних навчань.

— Основне завдання призовників це підтримувати правопорядок у ЗСУ. Я бачу, що настрій у строковиків, які склали присягу на вірну службу українському народові, позитивний і бойовий. Якщо по закінченні строкової служби у когось із них буде бажання продовжити військову кар'єру, вони зможуть підписати контракт із ЗСУ, — розповів начальник Військової служби правопорядку ЗСУ, генерал-майор Ігор Криштун.

90 строковиків привітали представники міської та обласної влади і побажали їм успішного проходження військової служби.

За словами заступника начальника Східного територіального управління Військової служби правопорядку, полковника Вадима Музюкіна, за час проходження військових навчань у Запоріжжі кожен строковик зможе визначити, до якої військової професії у нього найбільше здібностей.

— Нікого насильно змушувати бути зв'язківцем чи водієм не будуть. Якщо у людини є певні задатки, наприклад, до зв'язківської діяльності, то ми, звісно ж, відправимо її туди, — розповів Вадим Музюкін.

Зазначимо, що хлопці, які прибули з усіх куточків країни, ще один місяць пробудуть у Запоріжжі, проходячи спеціальне військові навчання. Далі вони роз'їдуться по військових частинах всієї України. Термін строкової служби становитиме півтора року. В зону проведення АТО строковиків не відправлятимуть.

Всього в рамках призовної кампанії «Весна-2017» на службу до ВСП (Військова служба правопорядку) були призвані понад 200 осіб. План з призову на весну поточного року виконаний.

QHA