ЗАПОРІЖЖЯ (QHA) -

На підтримку бійців АТО, які повернулися з передової, у військовому госпіталі обласного центру провели музично-поетичний концерт.

Свої виступи захисникам України традиційно подарував колектив бандуристів Запорізького музичного училища ім. Майбороди. За словами студентки-першокурсниці училища Вікторії Шишкової, підтримка поранених бійців — це обов'язок кожного українця.

Бандурою я займаюся вже сім років. За цей час ми вже вдруге виступаємо в госпіталі перед військовими. Виконуємо їм українські народні пісні та музичні твори про кохання. До концерту готувалися довго, і я сподіваюся, що наш виступ підніме настрій бійцям, каже Віка.

Крім бандуристів, перед АТОшниками виступив і дует музикантів-акордеоністів. Молоді люди кажуть, що гра перед солдатами для них — величезна честь:

Я сьогодні виконаю твір Андрія Гольського «Розповідь старого горця». Ця композиція сповнена пристрастю та емоціями. Бійцям потрібна не лише матеріальна підтримка  продукти харчування або речі, а й підтримка їхнього духовного стану, каже 4-курсник Дмитро Шаламов.

Не залишаються осторонь музикантів і запорізькі журналісти. Вони частенько їздять як волонтери на передову. А також проводять об'єднавчі заходи в тилу. Зокрема, за словами члена Запорізької обласної організації Національної Спілки журналістів Наталії Зворигіної, бійцям презентують календар під назвою «Патріот».

На кожній сторінці можна побачити картини художників-баталістів: починаючи від битви під Крутами, і закінчуючи Небесною сотнею і Дебальцевським аеропортом, каже Зворигіна.

Так, календарі відправляться в мобільні військові госпіталі, що розташовані на передовій, а частина примірників залишиться у запорізькому військовому госпіталі.

QHA