ЯЛТА (QHA) -

Підконтрольні Кремлю ялтинські поліцейські затримали великого торговця синтетичними наркотиками, який створив у місті мережу схованок, призначену для передачі заборонених речовин дрібногуртовим покупцям і роздрібним споживачам.

При особистому огляді 27-річного молодика правоохоронці виявили у його кишенях 56 полімерних пакетів з порошкоподібною речовиною, які належать до групи так званих солей, загальною вагою понад 100 грамів. Також у чоловіка вилучено електронні ваги із залишками порошкоподібної речовини, пакети для упаковки і мобільний телефон з фотознімками місць закладок в різних частинах міста.

В ході подальших заходів оперативники розшукали кілька схованок із нещодавно розміщеними наркотиками. Крім того, співробітники ОМВД по Ялті вилучили у наркоторговця кошти в сумі 105 тисяч рублів. За визнанням затриманого, ці гроші були виручені від нещодавно проведених операцій з продажу заборонених речовин.

Затриманий тимчасово проживає у Сімферополі, а у Ялті перебував на заробітках.

Стосовно чоловіка порушено кримінальну справу за п. «Г» ч. 4 ст. 228.1 Кримінального кодексу Російської Федерації (збут наркотиків у великих розмірах). Зараз йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі терміном до 20 років.

ФОТО: інтернет

QHA