ЄРЕВАН (QHA) -

Влада Вірменії ось уже два дні займається пошуками двох військовослужбовців з російської військової бази №102, яка розквартирована у місті Гюмрі.

Як заявив політолог Гагік Гамбарян, товариші по службі зниклих солдатів обійшли майже всі заклади в Гюмрі з їхніми фотографіями.

— Вони ходять по ресторанах, нічним клубам та іншим розважальним закладам, де люблять проводити час російські військовослужбовці, — сказав він.

Прес-секретар 102-ї російської військової бази Андрій Добров заявив журналістам, що не володіє інформацією з даного питання, так як знаходиться у відпустці, і порадив зателефонувати до військової бази. У свою чергу, працівник військової бази сказав, що не може відповісти на це питання, а інші його колеги на даний момент відсутні через обідню перерву.

Гамбарян прокоментував ситуацію, назвавши те, що відбувається, "російським почерком", тобто особливим стилем роботи з приховування фактів НП від вірменських правоохоронних органів. Політолог зазначив, що з подібною практикою вірменська сторона вже стикалася, навівши у приклад випадок із зникненням військовослужбовця Пермякова, про що вірменські поліцейські дізналися з запізненням на цілих 7 годин. Результатом же даної події, як відомо, стало резонансне вбивство Пермяковим сім'ї Аветисян.

Раніше QHA писало, що Вірменія увійшла в число країн, які виступили проти оновленої резолюції з прав людини в окупованому Криму в ході голосування Третього комітету Генеральної асамблеї ООН.

Джерело: Haqqin.az

QHA