ВІННИЦЯ (QHA) -

У Вінниці волонтери, громадські активісти, військові та просто небайдужі городяни зібралися на Майдані Небесної Сотні, щоб вшанувати пам'ять бійців АТО, загиблих у боях за Світлодарську дугу.

Схиливши голови у спільному молебні, люди не стримували сліз і просили Бога прийняти душі покійних і дарувати життя хлопцям, які сьогодні захищають кордони України.

Кілька десятків людей із запаленими свічками у руках півколом виставили портрети вінничан, які не повернулися з війни, і завмерли у хвилині мовчання.

Після колективної молитви всі присутні написали слова скорботи на українському «прапорі пам'яті». Синьо-жовтий прапор розміром 7 на 3 метри створили вінницькі волонтери ще у 2015 році.

Організатори вечора пам'яті відзначили, що це не акція, а знак підтримки рідним і близьким героїв України, які віддали життя у боротьбі за мир.

Варто зазначити, що сьогодні, 23 грудня, у Вінниці оголошено день жалоби.

Земляки будуть прощатися з бійцем 53-ї бригади 39-річним Дмитром Неумивакіним. Цього ж дня проведуть в останню путь ще одного бійця — 22-річного Олександра Вінярського, який отримав вогнепальне поранення в голову на Світлодарській дузі.

QHA