ЛОНДОН (QHA) -

Представник Фонду «Емель Крим», заступник голови Товариства культури та взаємодопомоги кримських татар у Лондоні Мелек Максудоглу продовжує онлайн-кампанію на підтримку фонду «Бизим балалар».

Ідея запуску такої кампанії з'явилася після того, як засновник фонду «Бизим балалар» Лілія Буджурова повідомила, що в результаті обшуків у тимчасово окупованому Криму 13 жовтня без батьків залишилося вже більше 100 дітей.

— Через те, що ці сім'ї залишилися без батьків, вони зустрічаються з різними матеріальними труднощами. Саме для того, щоб допомагати їм, і був створений у 2015 році фонд «Бизим балалар». Ці сім'ї потребують не лише коштів, але і  правової підтримки, необхідної для захисту своїх чоловіків і батьків. «Бизим балалар» не покидає ці сім'ї напризволяще, надає як правову допомогу, так і психологічну для дітей, — йдеться в заяві Максудоглу.

Також за словами представниці Фонду «Емель Крим», онлайн-кампанія знайшла відгук у різних куточках світу.

— Наша онлайн-кампанія зі збору коштів навела багато галасу. Несправедливість відносно кримських татар у Криму стала однією з обговорюваних тем у різних куточках світу. Я отримала безліч повідомлень з Америки, Європи, Нової Зеландії, Сінгапуру, Індонезії та Малайзії. Всі ці люди популяризують нашу кампанію в своєму середовищі та в своїх країнах, — підкреслила Максудоглу.

Взяти участь у кампанії можна за посиланням.

Крім цього, щоб привернути більше уваги до кампанії зі збору коштів, 18 листопада кримські татари і українці провели невеликий марафон вулицями Лондона з українськими і кримськотатарськими прапорами.

23 листопада Мелек Максудоглу буде брати участь у невеликій дискусії про геополітичну ситуацію в тимчасово окупованому Криму, де розповість детальніше про переслідування кримських татар. Захід організований за ініціативи та підтримки університету Лафборо і Турецького товариства університету Лафборо.

QHA