ВАРШАВА (QHA) -

Акція під гаслами «Вільний Крим» і «Крим-Варшава — спільна справа» зібрала кримських татар, українців, поляків і росіян.

Учасники пікету тримали в руках плакати «Святу землю Криму топчуть окупанти», «Свободу політв'язням Криму», «Путін — військовий злочинець, йому місце у Гаазі», «Де Ервін?» та інші.

Організатором заходу виступив член Координаційної ради Всесвітнього конгресу кримських татар Недім Усеїнов, також були присутні голова Об'єднання українців у Польщі Петро Тима, начальник Фонду міжнародної солідарності Кшиштоф Становський та інші.

Активісти пройшли від посольства Росії повз Раду Міністрів та МЗС Польщі до посольства України, де зустрілися з послом Андрієм Дещицею і віце-прем'єр-міністром України В'ячеславом Кириленком, який перебував у Польщі з візитом. Вони вручили послу карту Криму, намальовану кримськотатарськими, українськими та польськими дітьми.

QHA повідомляло, що в рамках Дня опору Криму російській окупації 26 лютого кримчан підтримали у Франції, Швейцарії, Йорданії та на Кіпрі.

ФОТО: інтернет

QHA