АНКАРА (QHA) -

Посол України у Турецькій Республіці Андрій Сибіга відвідав найбільше причорноморське турецьке місто Самсун з метою налагодження міжрегіональних контактів, а також участі у відкритті українського об'єднання.

Про це повідомили на сторінці посольства України в Туреччині у Facebook.

Зазначається, що візит посла розпочався із зустрічі з українською громадою. Чорноморська асоціація українців — це вже п'яте українське об'єднання, офіційно зареєстроване в цьому році. З цієї нагоди відбувся урочистий захід, участь у якому взяло керівництво регіону, бізнесмени, представники громадськості та ЗМІ.

Особлива увага приділялася бізнесовій складовій візиту, в рамках якого відбулася зустріч із керівництвом торгово-промислової палати Самсуна, де Сибіга передав пропозиції про можливості ведення бізнесу і перспектив інвестування в Україну, сказано у повідомленні.

Під час зустрічі з керівництвом регіону Сибіга зазначив, що на тлі поглиблення стратегічного партнерства між Україною і Туреччиною українська сторона прагне також розвивати міжрегіональну співпрацю.

Сторони констатували доцільність налагодження прямого авіа- і морського сполучення між Самсуном і містами України.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Карабюкському університеті (Туреччина) з наступного року викладатимуть українську мову.

QHA