АНКАРА (QHA) -

У Національній бібліотеці турецької столиці Анкари 27 травня відбулося гучне святкування українською діаспорою Всесвітнього Дня вишиванки.

Серед високопоставлених гостей, крім Посла України в Туреччині Андрія Сибіги, були присутні голова Генерального офісу Товариства культури та взаємодопомоги кримських татар Мукремін Шахін, турецькі політики та іноземні дипломати.

День вишиванки відзначається у Туреччині вперше за всю історію проживання української діаспори в Республіці, зазначив Андрій Сибіга, висловивши надію на те, що ця традиція стане регулярною.

В рамках заходів до свята відбувся модний показ самих різних вишиванок від дизайнера Оксани Полонець, нагородження переможців у фотоконкурсі «Моя вишиванка», невеличкий концерт з виконанням українських пісень від заслуженої артистки естрадного мистецтва України Христини Охітви, а також презентація документального фільму «Спадок нації».

Як повідомляло QHA, в останні вихідні травня у Києві відбулися заходи до Дня міста, куди багато жителів столиці прийшли у вишиванках.

QHA