МОСКВА (QHA) -

У Москві на Манежній площі за плакат проти виборів президента РФ затримали кубанську активістку Дарину Полюдову. Про це повідомив користувач Facebook Саша Мисленков на своїй сторінці.

— Дарина Полюдова у поліції. ВВД «Китай-місто». Сидить на лаві, поруч з кліткою. Її затримали у переході Мисливського ряду. В руках був складений вчетверо плакат, з яким вона так і не встигла постояти, — написав він.

Полюдова вийшла з одиночним пікетом, протестуючи проти президентських виборів, з плакатом: «Виборам бойкот. Путін злодій".

Її звинувачують у передвиборній агітації поза агітаційного періоду. Штраф за таке правопорушення становить від 1000 до 1500 рублів.

— З нею у ВВС сидить чоловік, теж за плакат проти виборів, затриманий на Красній площі. Едуард Мельников, — написав Мисленков.

QHA повідомляло, що 18 березня у Запоріжжі відбувся флешмоб «Україна — єдина! Крим — це Україна» проти виборів президента РФ в окупованому Криму. Учасники флешмобу відзначили, що українці не визнають вибори президента РФ, які проводяться сьогодні в окупованому Криму, і закликали європейську спільноту визнати ці вибори недійсними.

Подібні акції відбулися також в Одесі та Києві.

Нагадаємо, Путін переніс вибори президента Росії на 18 березня. Цей день вважається днем ​​анексії Криму, коли в РФ підписали так званий договір про входження Республіки Крим і Севастополя до складу Росії.

QHA