СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Окупаційний «суд» проігнорував низку клопотань захисту кримськотатарського активіста Сейрана Салієва і попередньо залишив у силі рішення про його адміністративний арешт. Про це повідомив адвокат кримського татарина Рустем Кямілэв через Фейсбук.

Так, «суддею» була відхилена скарга з доставки до зали ув'язненого, і неправомочність рішення «Бахчисарайського суду» відносно активіста через відсутність складу адміністративного правопорушення.

За підсумками засідання «Верховний суд Криму» залишив неправомірне рішення «Бахчисарайського суду» відносно Салієва в силі. Про це повідомив через Фейсбук активіст Назім Шеіхмамбетов.

— Суд не задовольнив скаргу захисту, залишивши в силі рішення Бахчисарайського суду про арешт Салієва на 12 діб.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, кримськотатарський активіст Сейран Салієв рішенням «суду» звинувачений за двома статтями адміністративного кодексу РФ.

Його звинувачують за статтею 20.29 КоАП Росії — поширення екстремістських матеріалів, і статті 20.3 КоАП Росії —пропаганда або публічна демонстрація нацистської атрибутики або символіки, або атрибутики або символіки екстремістських організацій. Сейран Салієв був визнаний винним. Рішенням «суддів» йому було призначено 12 днів адміністративного арешту.

ФОТО: інтернет

QHA