СТРАСБУРГ (QHA) -

11 жовтня на Страсбурзькій алеї зірок відкрили зірку Героям Небесної сотні.

Про це повідомляє президент України Петро Порошенко на своїй сторінці у Facebook.

— Наш спільний обов'язок перед пам'яттю Героїв Небесної Сотні і самопожертвою домогтися перемоги на обох фронтах в Україні і у зміцненні Європи спільних цінностей. Європи мирної, стабільної та процвітаючої, написав він.

Також президент наголосив, що відкриттям зірки Героям Небесної Сотні відзначається їхній внесок в українську історію та історію Європи.

Раніше QHA повідомляло, що делегація членів Меджлісу кримськотатарського народу, кримськотатарських та українських вчених відвідала кілька поселень Ічнянського району Чернігівської області та взяла участь в урочистих заходах щодо встановлення пам'ятного каменя, присвяченого єдності та солідарності українського і кримськотатарського народів.

Нагадаємо, на місці сучасного села Крупичполе у липні 1659 року відбулася зустріч двох потужних армій — військ українського гетьмана Івана Виговського і кримськотатарського хана Мохаммеда Гірея IV Софу. Саме звідси міцний українсько-кримськотатарський військовий союз вирушив на легендарну Конотопську битву, де пліч-о-пліч два народи воювали з московським агресором.

ФОТО: Укрінформ

QHA