СІМФЕРОПОЛЬ / АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

У справі заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова замінили прокурора. Новим виявився якийсь Семенчук, який раніше не був заявлений у групі прокурорів у справі. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила Айше Умерова.

На початку чергового судового засідання, яке пройшло сьогодні у Сімферопольському районному суді, Ільмі Умеров заявив відвід новому прокурору у зв'язку з тим, що у останнього не було часу на ознайомлення з матеріалами справи.

— Ільмі Умеров заявив у зв'язку з цим відвід прокурора. Пояснює це тим, що за один робочий день неможливо ознайомитися з трьома томами кримінальної справи, з матеріалами, які накопичилися за час судових засідань (а ознайомитися з ними немає можливості, оскільки протоколи ще не готові, а аудіо не може бути єдиним джерелом інформації, тільки допоміжним). І те, що у групу прокурорів він не включений, теж є важливим фактором. Нагадаю, це вже третій прокурор у цій справі, — зазначила Айше Умерова.

Суд відмовив Умерову у відводі прокурора.

Як повідомляло раніше QHA, сьогодні, 6 вересня, адвокати у справі Ільмі Умерова мають намір допитати останнього свідка захисту.

Нагадаємо, 12 травня 2016 року ФСБ по Криму порушила проти заступника голови Меджлісу Ільмі Умерова кримінальну справу за ст. 280.1 за нібито заклики в ефірі телеканалу ATR до дій, що загрожують територіальній цілісності Російської Федерації. Умеров заявляв, що його слова в передачі неправильно переклали.

ФОТО: Айше Умерова

QHA