СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

На 91-й судовий день у справі заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза суд приступив до розгляду доказів сторони захисту. Про це в Твіттер повідомив адвокат Микола Полозов.

— У справі Ахтема Чийгоза докази почала представляти сторона захисту. Перший свідок захисту Заїр Смедляєв, — написав він.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, у «суді» у справі Чийгоза на попередніх двох засіданнях викликалися обвинувачені з виділеної справи окупантів «про участь у мітингу 26 лютого 2014 року» Алі Асанов і Мустафа Дегерменджі. Обидва вони дали свідчення, що кримський муфтій Еміралі Аблаєв пропонував їм дати свідчення проти Ахтема Чийгоза в обмін на звільнення з СІЗО, а слідчі намагалися змусити їх визнати свою провину та оговорити затриманого заступника голови Меджлісу. Для того, щоб допитати цих кримських татар, «суду» довелося порушити процесуальне законодавство РФ, присвоївши їм незаконний статус деяких «інших осіб».

Ахтем Чийгоз більше двох років утримується у СІЗО, очікуючи винесення вироку. На «суді» він неодноразово заявляв, що не визнає свою провину і має намір до кінця боротися за правду. У своїх зверненнях до співвітчизників він дякував їм за підтримку і закликав «нічого не боятися на рідній землі».

ФОТО: інтернет

QHA