СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Кримських політв'язнів Алі Асанова і Мустафу Дегерменджі, обвинувачених окупаційними властями Криму в масових заворушеннях під час мітингу 26 лютого 2014 року біля стін Верховної Ради АРК, спеціально доставлять на судове засідання у справі заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза. Про це повідомив адвокат Микола Полозов.

Збираюся до Криму. Завтра має бути насичений день — о 8 ранку Слідчий комітет, потім о 9:30 судове засідання у справі Ахтема Чийгоза, де відбудеться допит Алі Асанова і Мустафи Дегерменджі, яких спеціально доставлять до Верховного суду, — написав він.

Нагадаємо, за звинуваченням у масових заворушеннях під час мітингу 26 лютого 2014 року біля стін Верховної Ради Криму було заарештовано шість кримських татар. Троє з них, Ахтем Чийгоз, Мустафа Дегерменджі та Алі Асанов знаходяться під вартою в СІЗО-1 Сімферополя, інші — Ескендер Кантемир, Арсен Юнусов та Ескендер Емірвалієв — очікують вирок вдома, перебуваючи взятими на поруки.

Згодом «влада» Криму вирішила окремо розглядати справу заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза, виділивши її з так званої «сутички 26 лютого».

QHA