СІМФЕРОПОЛЬ / АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Кримський адвокат Олексій Ладин повідомив, що у сімферопольському СІЗО ігнорують заяви з приводу медичного обслуговування українських політв'язнів, сказано у повідомленні Кримської правозахисної групи.

— Згідно з положенням, лікар має прийти протягом доби після заяви. За фактом  якщо через тиждень після написання заяв лікар до себе викличе це добре. Але лікар  це поняття «умовне», там зазвичай приходить фельдшер або медбрат і відверто каже: «Я розумію, у тебе така-то хвороба, але ніяких ліків у мене немає»,  зазначив Ладин.

Крім того, він поінформував, що перед тим, як відправляти в'язнів до суду, їх ставлять у так званий «стакан» це вузька камера, де можна тільки сидіти, лежати там не можна, і там кілька осіб перебувають, очікуючи автозаків.

Система така, що не беруть з камери кожного і переводять до автозаку, а люди спочатку в «стакані» можуть перебувати і дві, і три години, перш ніж їх всіх повантажать в автозаки. У цих приміщеннях дуже тісно і душно, додав він.

Як повідомляло QHA, громадянина України Євгена Панова і ще 21 людину, що утримуються у СІЗО Сімферополя, з'їдають клопи.

ФОТО: інтернет

QHA