СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Як повідомляє «Кримська солідарність», дружина політв'язня Рустема Ісмаїлова, Фатма Ісмаїлова на своїй сторінці у Facebook опублікувала повідомлення про бездіяльність співробітників Сімферопольського СІЗО, у результаті чого у камері обвалилася частина стелі:

— У вівторок, 26 грудня 2017 року на мого чоловіка, Рустема Ісмаїлова, який знаходиться у СІЗО м. Сімферополя вже більше року, у камері 68 обвалилася стеля. Фрагмент стелі розмірами приблизно 1 кв. м обвалився Рустему прямісінько на голову !!!!

Слава Богу, Аллаха чок' шукюрлер олсун, він живий ... відбувся подряпинами на лобі, голові і на спині. У підсумку, його і співкамерників перевели до іншої камери, де 12 ліжок і 18 осіб.

До чого я!?!? Я до того, що життя людини нічого не означає для адміністрації СІЗО, тому що багато разів обвинувачені заявляли керівництву про неналежне їх утримання. Адже існує статут, заходи змісту і безпеки СІЗО, а за фактом — вони не дотримуються і більш того, ними нехтують !!!!

Звичайно ж, ми не залишимо цей інцидент просто так. Вживатимемо відповідних заходів реагування згідно із законом РФ, — написала Фатма Ісмаїлова.

QHA повідомляло, що незаконно затриманому у Росії українцю Станіславу Клиху в камері доводиться спати на підлозі.

QHA