СІМФЕРОПОЛЬ / АК'СМЕДЖИТ (QHA) -

Директор Тургенєвського кар'єру Валерій Лунгол пояснив, що на приналежну йому територію фірмою «Інсайт 2007» незаконно звозиться сімферопольське сміття.

— У фірми «Інсайт 2007« немає жодних прав на складування сміття на території Тургенєвського кар'єру. Більш того, тепер я несу відповідальність за цю землю, яку перетворили на несанкціоноване звалище. Я розумію, що згідно із законом необхідно закрити доступ до кар'єру, але це призведе до сміттєвого колапсу, зазначив він.

В ході засідання «заступник голови» з питань економічної, бюджетно-фінансової і податкової політики Ольга Виноградова виступила з вимогою ввести режим надзвичайної ситуації.

— Дана проблема вирішується тільки оголошенням надзвичайної ситуації, і треба готувати для Ради міністрів відповідне рішення. Також у даного полігону немає затвердженого тарифу, а отже всі бюджетники, які уклали договір з ним, не мали права цього робити, і у них до кінця півріччя буде розтрата бюджетних коштів, наголосила Виноградова.

Як повідомляло QHA, «влади» Севастополя констатувала, що жоден нормативний акт, що стосується санітарного прибирання міста, не виконується.

ФОТО: інтернет

QHA