БЕРН (QHA) -

23 січня у деяких швейцарських містах відбулися акції протесту проти візиту президента США Дональда Трампа на Всесвітній економічний форум, який пройде у Давосі.

У Давосі протестувальники прорвали кордон охорони на шляху до Давоського конгрес-центру. Активісти тримали в руках плакати: «Знищити ВЕФ».

— Трамп тільки один з тих, з ким ми не згодні. Ми протестуємо щорічно проти Всесвітнього економічного форуму, і приїздить Трамп чи ні  нам все одно. Трамп, можливо, просто яскравий символ цього світу, зазначив один з учасників протесту.

У Цюріху на вулиці вийшло близько 2 тисяч осіб, які несли прапори і антиглобалістські плакати: «Ні  Трампу, ні  вугіллю, ні  газу, ні  викопному паливу».

На вулиці Женеви, Лозанни і Фрібурга вийшло кілька сотень протестувальників з плакатами «Світове економічне фіаско» і «Расист, сексист, капіталіст».

QHA повідомляло, що у швейцарському курортному містечку Давос розпочала роботу сесія щорічного Всесвітнього економічного форуму. Як очікується, Давос цього року прийме рекордну кількість учасників — глав держав, урядів, міжнародних організацій, підприємств і банків.

Джерело: Reuters

QHA