СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

Інтернет-провайдер «Воля», що працює в окупованому Криму, 31 травня заблокував доступ до російських ресурсів «Вконтакте», «Яндекс», «Mail.ru» у Севастополі.

Про це повідомляє портал «Події Криму» з посиланням на місцевий пропагандистський сайт.

Там, автори матеріалу поскаржилися на те, що «тисячі городян залишилися без доступу до електронної пошти, контактів у соціальних мережах, бізнес-можливостей і сервісів».

Відзначимо, що компанія «Воля» працює на анексованому півострові в російському правовому полі.

Пізніше стало відомо, що російські інтернет-ресурси у Севастополі дочірнє підприємство «Волі» — ТОВ «Телесвіт». До того ж, у компанії пообіцяли незабаром розблокувати зазначені російські сайти.

Нагадаємо, 15 травня президент України Петро Порошенко своїм указом ввів у дію рішення РНБО від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» відносно російських компаній. Згідно з указом, пропонується строком на три роки заблокувати активи російських сайтів «ВКонтакте», «Однокласники», «Мейл.ру» і «Яндекс» і заборонити інтернет-провайдерам надавати доступ до вказаних ресурсів.

Як повідомляло QHA, раніше російська влада прокоментувала указ Петра Порошенка, який запускає дію спеціальних економічних санкцій.

ФОТО: Події Криму, інтернет

QHA