СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

У Севастополі після анексії Криму Росією кількість лікарняних ліжок в лікувальних установах півострова зменшилася на 20-30%.

Так, за вищезгаданий період кількість ліжок в інфекційних відділеннях зменшилась на 30%, у терапії — на 25%, туберкульозних — на 24%, гінекології — на 19%, онкології — на 17%. В цілому по лікарнях міста кількість місць скоротилося з 2812 до 2581.

При цьому, в місті за три роки зафіксовано приріст населення на рівні 10% — з 383,9 тис. осіб на початку 2014 року до 428,8 тис. у січні 2017 року.

Мабуть, життя кримчан у Севастополі лише погіршується після окупації Криму. Так, напередодні нового року Банк Росії ввів тимчасову адміністрацію строком на шість місяців у севастопольський банк ВВБ, який є учасником системи страхування вкладів. Одночасно ЦБ ввів у кредитній організації мораторій на задоволення вимог кредиторів строком на три місяці.

Раніше так звана "прокуратура" Нахімовського району порушила кримінальну справу проти улюбленого севастопольцями ФК "Севастополь". Керівництво футбольного клубу підозрюють у порушеннях при виплаті зарплат.

А нещодавно "уряд Севастополя" прийняв розпорядження про вилучення у кримчан для потреб міста земельних ділянок і нерухомості в районі Балаклавської бухти.

QHA