СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

Колишнього директора так званого департаменту майнових і земельних відносин окупованого Севастополя (ДІЗВ) і генерального директора акціонерного товариства «Електронний архів» підозрюють у зловживанні посадовими повноваженнями і шахрайстві. Про це повідомили у прес-службі так званого управління Следкому РФ по Севастополю.

Між ДІЗВ і фірмою «Електронний архів» укладено договір про перенесення відомостей про розташовані у Севастополі об'єкти нерухомості до державного кадастру нерухомості.

— «Електронний архів» не завершив роботи у передбачений контрактом термін. Але, незважаючи на це, гендиректор фірми представив на підпис у ДІЗВ документи про повне виконання робіт. Чинний на той момент директор ДІЗВ підписав акт прийому-здачі, знаючи про те, що передбачені контрактом роботи в повному обсязі не виконані і у встановлений термін виконані не будуть, сказано у повідомленні.

Після підписання акту на рахунок фірми перерахували 37 мільйонів рублів (18,3 мільйонів гривень), з яких 18 мільйонів рублів (8,9 мільйонів гривень) — необгрунтовані кошти, оскільки передбачені роботи не були виконані в строк.

Дану справу направили у підконтрольний Кремлю суд для розгляду. Екс-чиновнику і гендиректору фірми загрожує до 10 років позбавлення волі, останньому — ще й штраф у розмірі до 1 мільйона рублів.

QHA повідомляло, що підконтрольний Кремлю Київський суд Сімферополя обрав запобіжний захід так званому заступнику керівника управління Федеральної антимонопольної служби (ФАС) по окупованому Криму і Севастополю В'ячеславу Токарєву. Токарєва підозрюють в отриманні хабара в розмірі 3 мільйонів рублів за дії, які входять в його повноваження.

QHA