КИЇВ (QHA) -

10 грудня співробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) відновили електропостачання в населеному пункті Травневе на Донбасі після обстрілів бойовиків. Про це повідомили в прес-центрі штабу АТО в Facebook.

— 10 грудня фахівці ДСНС України, особовий склад підрозділу Збройних сил України з чіткої координації зусиль офіцерів групи цивільно-військового співробітництва — CIMIC Збройних сил України, органів місцевого самоврядування та за технічного та матеріального сприяння працівників ДТЕК — DTEK Донецькобленерго підключили третю та останню вулицю населеного пункту Травневе до електропостачання, — сказано в повідомленні.

Нагадаємо, 8 грудня в зоні проведення АТО бойовики обстріляли населений пункт Травневе. Метою обстрілу стало пошкодження електрогенератора, який здійснює електропостачання Травневого. Бойовики пошкодили лінію електропередач. Українська сторона Спільного центру координації та контролю (СЦКК) заявила, що такі дії спрямовані на дестабілізацію обстановки в населеному пункті Травневому, і бойовики ОРДО створюють усілякі труднощі, які призводять до гуманітарної катастрофи у регіоні.

QHA