СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Еміль Курбедінов — адвокат кримськотатарського активіста Аметова Казима ("справа Веджіє Кашка") повідомив, що його підзахисний, незважаючи на закінчення строку тримання під арештом, другу добу незаконно утримується в СІЗО Сімферополя.

Адвокат зазначив, що тотальна недбалість до долі кримських татар, кримських мусульман, прав людини, "перемелює" всіх, кого «замовила» держава, не звертаючи увагу на закон і міжнародне право.

— Суддя Київського районного суду Можелянський не оголосив жодного судового рішення щодо мого підзахисного, Аметова Казім аг'а, в день, коли продовжувалися строки тримання під вартою іншим політв'язням у справі Веджіє Кашка! На світ з'явився «виродок», який і судовим рішенням складно назвати, в якому продовження арешту Аметова Казім аг'а — не встановлено, — написав він на своїй сторінці у Facebook.

Курбедінов заявив, що він направив відповідні заяви у слідчий ізолятор Сімферополя, Федеральну службу виконання покарань та Прокуратуру Криму — про негайне звільнення Аметова Казима з-під варти у зв'язку із відсутністю будь-якого рішення суду про продовження йому арешту і утримання в СІЗО.

Нагадаємо, раніше окупанти продовжили запобіжний захід фігурантам сфабрикованої справи про вимагання Бекіру Дегерменджі і Асану Чапуху, незважаючи на важкий стан здоров'я затриманих.

QHA