БАХЧИСАРАЙ (QHA) -

17 липня викраденому більше року тому кримчанину Ервіну Ібрагімову виповнюється 32 роки. Його місцезнаходження досі не встановлене.

Цей день міг би бути святковим для всієї родини Ібрагімова, адже у обох батьків Ервіна сьогодні також дні народження, проте після зникнення сина їм не до свят.

Про це в Фейсбуці написав заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров.

 

Нагадаємо, 24 травня 2016 року близько 23:00 у Бахчисараї був викрадений член Координаційної ради Всесвітнього конгресу кримських татар, член Бахчисарайського регіонального меджлісу, 30-річний Ервін Ібрагімов.

Пізніше стало доступним відео з камер зовнішнього спостереження на будівлі магазину одного з кримськотатарських підприємців у Бахчисараї. На ньому зафіксовано, як кілька невідомих осіб, імовірно в формі російської ДПС, насильно саджають Ібрагімова до мікроавтобуса.

2 червня один із жителів Бахчисараю знайшов і відніс до відділення поліції документи викраденого Ервіна Ібрагімова: паспорт, водійські права і трудову книжку.

3 червня в Мережі з'явився відеозапис, на якому автомобіль з невідомими у формі співробітників ДПС виїжджає з боку водосховища за пару хвилин до проїзду Ервіна Ібрагімова, після чого невідомі зупиняють його машину, проводять обшук і відводять Ібрагімова в сторону мікроавтобуса Ford Transit білого кольору. Юнак спробував бігти, але його заштовхали в автомобіль і відвезли у невідомому напрямку.

ФОТО: інтернет

QHA